Zyrë 99.64 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE

400 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 15 Shtator, 2021
  • 2 Banjo
  • 99.64 m2

Përshkrimi

Zyrë 99.64 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE

Zyra gjendet në DUKAGJINI RESIDENCE. Banesat ndodhet në katin e dymbëdhjetë dhe është e gatshme për punë.

Renditja e banesës:

♦️ 3 Hapësira punuese

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Në çmim përfshihet edhe garazha

ID e pronës: 20974
Çmimi: 400 € /Muaj
Sipërfaqja: 99.64 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Garazh
Kondicioner
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik

Agjentët tjerë

Postime të ngjajshme

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet
Me qira

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t [më shumë]
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i [më shumë]
1 45.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restau [më shumë]
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born [më shumë]
1 60.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku