Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 23 Shtator, 2021
  • 1 Banjo
  • 65.00 m2

Përshkrimi

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN

Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe është e lirë nga data 1 Tetor 2021.

Zyre-ja ka 3 njësi, 1 banjo, koridorin të cilin mund të shfrytëzohet si recepsion.

Pamjen e ka nga rruga

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21164
Çmimi: 650 € /Muaj
Sipërfaqja: 65.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Kondicioner
Ngrohje qendrore

Postime të ngjajshme

Me qira

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scand...

1,100 € /Muaj
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën [më shumë]
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani afër rrugës [më shumë]
4 209.00 m2detajet

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale ...

6,400 € /Muaj
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë [më shumë]
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Gro [më shumë]
1,500.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restau [më shumë]
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born [më shumë]
1 60.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku