Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 26 Gusht, 2021
  • 1 Banjo
  • 60.00 m2

Përshkrimi

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born . Zyra gjendet në katin e tretë dhe është e renovuar.

Renditja e zyrë-s:

♦️ 2 Hapësira të punës

♦️ 1 Kuzhinë

♦️ 1 Banjo

♦️ 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21069
Çmimi: 600 € /Muaj
Sipërfaqja: 60.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Enëlarëse
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B

400 € /Muaj
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja [më shumë]
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja ndodhet në katin e dytë. [më shumë]
2 83.10 m2detajet
Me qira

Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër ...

280 € /Muaj
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet n [më shumë]
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet në pozitë të mirë për zhvi [më shumë]
1 72.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate