Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”

430 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 10 Shtator, 2021
  • 1 Banjo
  • 50.00 m2

Përshkrimi

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”

Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. Zyra ndodhet në katin e dytë .

Renditja e Zyrës:

♦️ 2 Hapësira punuese

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

ID e pronës: 21122
Çmimi: 430 € /Muaj
Sipërfaqja: 50.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restau [më shumë]
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born [më shumë]
1 60.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B

400 € /Muaj
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja [më shumë]
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja ndodhet në katin e dytë. [më shumë]
2 83.10 m2detajet
Me qira

Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër ...

280 € /Muaj
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet n [më shumë]
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet në pozitë të mirë për zhvi [më shumë]
1 72.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate