Zyrë 30 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”, Prishtinë

280 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 27 Janar, 2022
  • 1 Banjo
  • 30.00 m2

Description

Zyrë 30 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”, Prishtinë

Zyre-ja gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”, Prishtinë. Zyre-ja ndodhet në katin e tretë.

Renditja e Zyrës:

♦️ 2 Hapësira punuese

♦️ 1 Banjo

 

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20642
Çmimi: 280 € /Muaj
Sipërfaqja: 30.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Kondicioner
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDEN...

650 € /Muaj
Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banes ...
Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banesat ndodhet në katin e dym ...
2 2 99.83 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga ...
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe ...
1 65.00 m2detajet
E lëshuar

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t ...
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i ...
1 45.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ ...
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. ...
1 50.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate