Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE

650 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 19 Nëntor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 99.83 m2

Përshkrimi

Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE

Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banesat ndodhet në katin e dymbëdhjetë dhe është e gatshme për veprimtari.

Banesa është e lidhur me termokos

Renditja e banesës:

♦️ 3 Njësi të punës

♦️ 1 Kuzhinë

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Në çmim përfshihet  Garazha dhe Depo-ja.

ID e pronës: 21291
Çmimi: 650 € /Muaj
Sipërfaqja: 99.83 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Garazh
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik

Postime të ngjajshme

E lëshuar

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t [më shumë]
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i [më shumë]
1 45.00 m2detajet

Zyrë 99.64 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDEN...

400 € /Muaj
Zyrë 99.64 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në DUKAGJINI RESIDENCE. Banesa [më shumë]
Zyrë 99.64 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në DUKAGJINI RESIDENCE. Banesat ndodhet në katin e dymb [më shumë]
2 99.64 m2detajet

Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan

1,100 € /Muaj
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX [më shumë]
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX. Lokali ndodhet në pjesë [më shumë]
1 160.00 m2detajet
E lëshuar

Zyrë 100m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër

600 € /Muaj
Zyrë 100 m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Zyre-ja gjendet në  qendër afër stacionit polico [më shumë]
Zyrë 100 m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Zyre-ja gjendet në  qendër afër stacionit policor dhe kino abc. Zyre-ja n [më shumë]
1 100.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate