Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION

18,000 € / ARI
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Mars, 2022
  • 800.00 m2

Description

Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION

Trualli gjendet në Çagllavicë dhe ka dalje në rrugën kryesore direkt në magjistrale. Gjithashtu ka dalje në pjesën e sipërme. Afër truallit janë shumë pika të interesit si: Alba Petrol, Auto Zone, Gorenje, Albi Mall, HIB Petrol si dhe Fshati Ndërkombëtar. Trualli ka sipërfaqe totale prej 80 ari dhe është i pajisur me fletë poseduese.

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20659
Çmimi: 18,000 € / ARI
Sipërfaqja: 800.00 m2
Sipërfaqja e parcellës: 800.00 m2
Karakteristikat të tjera
Fletë poseduese

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

E shitur
Ekskluzive
Fletë poseduese

Truall 40 ARI në #SHITJE, afër Spitalit Fati...

Çmimi me marrëveshje
Truall 40 ARI në #SHITJE, afër Spitalit Fati Im Trualli gjendet në Çagllavicë në një pozit ...
Truall 40 ARI në #SHITJE, afër Spitalit Fati Im Trualli gjendet në Çagllavicë në një pozitë shumë të mirë dhe me in ...
E shitur
Fletë poseduese

Truall 4 ARI në #SHITJE, Veternik

20,500 € /Ari
Truall 4 ARI në #SHITJE, Veternik Trualli ka sipërfaqe totale prej 4 ari dhe ndodhet në nj ...
Truall 4 ARI në #SHITJE, Veternik Trualli ka sipërfaqe totale prej 4 ari dhe ndodhet në një pozitë shumë të mirë, n ...
400.00 m2detajet
E shitur

Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, P...

2,400 € / ARI
Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, Prishtinë Trualli gjendet në Bardhosh, Komuna e ...
Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, Prishtinë Trualli gjendet në Bardhosh, Komuna e Prishtinës. Sipërfaqja t ...
17,194.00 m2detajet

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

18,000 € /ARI
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe ...
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe është shumë afër lagjes & ...
400.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate