Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

18,000 € /ARI
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 6 Gusht, 2021
  • 400.00 m2

Përshkrimi

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe është shumë afër lagjes “Qëndresa” dhe asaj “Priam”. Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe posedon infrastrukturë komplete. Blerje e truallit mundësohet edhe me financim përmes bankës.

 

ID e pronës: 20018
Çmimi: 18,000 € /ARI
Sipërfaqja: 400.00 m2
Karakteristikat të tjera
Fletë poseduese

Agjentët tjerë

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Krenare Mexhuani

Agjente e shitjes

Postime të ngjajshme

Në shitje

Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUP...

18,000 € / ARI
Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION Trualli gjendet në Çagllavicë dhe [më shumë]
Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION Trualli gjendet në Çagllavicë dhe ka dalje në rrugën kryeso [më shumë]
800.00 m2detajet
Në shitje

Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, P...

2,400 € / ARI
Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, Prishtinë Trualli gjendet në Bardhosh, Komuna e [më shumë]
Truall 1.72 Hektar në #SHITJE në Bardhosh, Prishtinë Trualli gjendet në Bardhosh, Komuna e Prishtinës. Sipërfaqja t [më shumë]
17,194.00 m2detajet
Në shitje

Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër ...

27,500 € / Ari
Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër Gorenjes Toka gjendet në Veternik, afër Gorenj [më shumë]
Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër Gorenjes Toka gjendet në Veternik, afër Gorenjes. Sipërfaqja totale ësh [më shumë]
770.00 m2detajet
Në shitje

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik – ...

35,000 € / ARI
Toka gjendet në Veternik, mbrapa Grand Store. Sipërfaqja totale është 4 ari. Toka është e [më shumë]
Toka gjendet në Veternik, mbrapa Grand Store. Sipërfaqja totale është 4 ari. Toka është e pajisur me fletë posedues [më shumë]
400.00 m2detajet

Valmir Sadiku

CEO

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Valmir Sadiku