Më shumë detaje +
Më shumë detaje +
we found 0 results

Truall 20 ARI në #SHITJE, Çagllavicë

15,500 € / Ari
Preferuar
Your search results
Fletë poseduese

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 1 Prill, 2022
  • 2,000.00 m2

Description

Truall 20 ARI në #SHITJE, Çagllavicë

Trualli gjendet në Çagllavicë, në një pozitë shumë të mirë, afër lagjes Comfort dhe asaj Hana. Trualli ka qasje në rrugë në lindje, jug dhe perendim. Trualli është i pajisur me fletë poseduese.

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22005
Çmimi: 15,500 € / Ari
Sipërfaqja: 2,000.00 m2
Karakteristikat të tjera
Fletë poseduese

Postime të ngjajshme

Në shitje
Fletë poseduese

Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali

11,000 € /Ari
Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu ...
Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu i Blertë” dhe park ...
2,400.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali

12,000 € /Ari
Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu ...
Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu i Blertë” dhe park ...
2,000.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe

11,000 € /Ari
Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe Trualli gjendet në Taslixhe, shumë afër Pishinës Gërmia ...
Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe Trualli gjendet në Taslixhe, shumë afër Pishinës Gërmia dhe Universitetit Amerik ...
1,100.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 7.65 ARI në #SHITJE në Veternik ̵...

20,000 € /Ari
Truall 7.65 ARI në #SHITJE në Veternik – afër Fshatit Ndërkombëtar Trualli gjendet n ...
Truall 7.65 ARI në #SHITJE në Veternik – afër Fshatit Ndërkombëtar Trualli gjendet në Veternik, shumë afër Fs ...
765.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate