Truall 2.8 ARI në #SHITJE, Matiçan

103,600 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 15 Shkurt, 2022
  • 280.00 m2

Description

Truall 2.8 ARI në #SHITJE, Matiçan

Trualli ka sipërfaqe totale prej 2.8 ari dhe ndodhet në një pozitë shumë të mirë. Ka dalje në rrugën Faton Shabani apo ndryshe njihet si rruga E.

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21653
Çmimi: 103,600 €
Sipërfaqja: 280.00 m2
Sipërfaqja e parcellës: 280.00 m2

Postime të ngjajshme

Në shitje
Fletë poseduese

Truall 20 ARI në #SHITJE, Çagllavicë

15,500 € / Ari
Truall 20 ARI në #SHITJE, Çagllavicë Trualli gjendet në Çagllavicë, në një pozitë shumë të ...
Truall 20 ARI në #SHITJE, Çagllavicë Trualli gjendet në Çagllavicë, në një pozitë shumë të mirë, afër lagjes Comfor ...
2,000.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali

11,000 € /Ari
Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu ...
Truall 24 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu i Blertë” dhe park ...
2,400.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali

12,000 € /Ari
Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu ...
Truall 20 ARI në #SHITJE, Sofali Trualli gjendet në Sofali, shumë afër lagjes “Vargu i Blertë” dhe park ...
2,000.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe

11,000 € /Ari
Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe Trualli gjendet në Taslixhe, shumë afër Pishinës Gërmia ...
Truall 11 ARI në #SHITJE, Taslixhe Trualli gjendet në Taslixhe, shumë afër Pishinës Gërmia dhe Universitetit Amerik ...
1,100.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate