Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel

2,200 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Gusht, 2021
  • 5 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 500.00 m2

Description

Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel

Shtëpia gjendet në Emshir afër Hotel Nartel dhe ka pozitë të mirë dhe qasje në rrugën kryesore. Shtëpia ka 2 kate banimi.

Posedon 2 vende per parkimi

Renditja e shtëpisë:

KATI 1 :

♦️ 1 Sallon

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

KATI 2 :

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Sallon

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Terasë

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21025
Çmimi: 2,200 € /Muaj
Sipërfaqja: 500.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
Tarracë
TV

Postime të ngjajshme

Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjet...

2,000 € / Muaj
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përball ...
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përballë objekti të Mjekësisë së ...
7 3 450.00 m2detajet
Me qira

Shtëpi 240 m² me #QIRA, në Veternik, në lagj...

750 € /Muaj
Shtëpi 240 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në ...
Shtëpi 240 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Vete ...
3 3 240.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate