Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane

2,000 € / Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 13 Maj, 2022
  • 7 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 450.00 m2

Description

Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane

Shtëpia gjendet në Tophane përballë objekti të Mjekësisë së përgjithshme familjare ( ish – Gjykata e Qarkut të Prishtinës) shumë afër Komunës së Vjetër. Shtëpia është 3 kat dhe ka gjithësej 3 Ari truall. Shtëpia është e përshtatshme për banim, zyre dhe veprimtari edukative parashkollore. Shtëpia është e pajisur me nxemje qendrore e cila mund te përdoret si me dru dhe pelet ashtu edhe me energji elektrike.

Planimetria e përdhesës:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

Planimetria e katit të parë:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 4 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

 

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22307
Çmimi: 2,000 € / Muaj
Sipërfaqja: 450.00 m2
Dhoma: 10
Dhoma gjumi: 7
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë

Postime të ngjajshme

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Em...

7 € / m²
Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Emshir Lokali gjendet në rrugën Nebi Gashi, afër ...
Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Emshir Lokali gjendet në rrugën Nebi Gashi, afër “Hotel Nartel̶ ...
2 200.00 m2detajet

Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri)

450 € / Muaji
Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri) Lokali gjendet në Emshir, afër stacionit të autobus ...
Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri) Lokali gjendet në Emshir, afër stacionit të autobusëve tek restauranti Belle ...
1 70.00 m2detajet
Me qira

Zyre 98 m² me #QIRA, Aktash, Prishtinë

600 € / Muaji
Zyre 98 m² me #QIRA, Aktash, Prishtinë Zyra gjendet në lagjen Aktash afër kompleksit banes ...
Zyre 98 m² me #QIRA, Aktash, Prishtinë Zyra gjendet në lagjen Aktash afër kompleksit banesor IVY Residence. Zyra nd ...
1 98.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate