Më shumë detaje +

Më shumë detaje +
We found 0 results. Shiko pronat

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion

500,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 350.00 m2

Përshkrimi

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion

Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shumë afër pikave të interesit si Stadiumi “Fadil Vokrri”, Kafet e Vogla dhe qendra e fitnesit FiveStar. Shtëpia ka sipërfaqe totale prej 350m² prej të cilave baza e katit përdhes është 150m². Shtëpia shtrihet në truall me sipërfaqe totale prej 3.33 ARI. Shtëpia ka pamje nga lindja dhe në rrugën kryesore ka dalje 20m gjatësi. Në kuadër të shtëpisë është edhe një lokal me sipërfaqe 25m².

Renditja e Shtëpisë

Sutereni:

♦️  Lokal

♦️  3 depo

Përdhesa:

♦️ Qëndrimi ditor

Kati 1:

♦️ Qëndrim ditor me tarracë

♦️ Dhomë gjumi

♦️ Banjo

Kati 2:

♦️ 3 dhoma gjumi

♦️ Banjo

Me rëndësi:

♦️  Shtëpia është e renovuar

♦️  Tavani përmban pllakë masive dhe mund të ndërtohet edhe një kat sipas planit urbanistik (P+3).

 

ID e pronës: 20615
Çmimi: 500,000 €
Sipërfaqja: 350.00 m2
Sipërfaqja e parcellës: 333.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Fletë poseduese
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Rrethojë
Tarracë

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje

Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës...

150,000 €
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës A Shtëpia gjenden në rrugën Faton Shabani, Ma [më shumë]
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës A Shtëpia gjenden në rrugën Faton Shabani, Mati 1 apo ndryshe njihet s [më shumë]
3 2 161.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër...

520,000 €
Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër lagjes NIC Shtëpia gjendet në rrugën “Bekim F [më shumë]
Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër lagjes NIC Shtëpia gjendet në rrugën “Bekim Fehmiu” në Veternik, afër [më shumë]
6 3 400.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrap...

260,000 €
Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrapa Grand Store Shtpëpia gjendet në rrugën “Perm [më shumë]
Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrapa Grand Store Shtpëpia gjendet në rrugën “Permet Vula” në Veternik, mbr [më shumë]
3 3 350.00 m2detajet

Shtëpi 300 m² në #SHITJE në Royal Green Resi...

1,150 € /m²
Shtëpi 300 m² në #SHITJE në Royal Green Residence, Zllatar, Prishtinë Për ata Që Duan më t [më shumë]
Shtëpi 300 m² në #SHITJE në Royal Green Residence, Zllatar, Prishtinë Për ata Që Duan më të Mirën Rrëzë parkut naci [më shumë]
3 3 300.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate