Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2

850 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 13 Gusht, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 350.00 m2

Përshkrimi

Shtëpi 350 m²  me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Veternik, afër BAU Market. Shtëpia ka në afërsi dyqanet, qendrat kryesore të shoppingut dhe shumë klinika private. Shtëpia posedon sistem të ngrohjes me energji elektrike. Shtëpia është e mobiluar

Planimetria e përdhesës:

♦️ 1 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të parë:

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 1 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20707
Çmimi: 850 € /Muaj
Sipërfaqja: 350.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Enëlarëse
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Oxhak
Rrethojë
Tarracë
TV

Agjentët tjerë

Krenare Mexhuani

Agjente e shitjes

Postime të ngjajshme

Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hote...

2,200 € /Muaj
Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel Shtëpia gjendet në Emshir afër Hotel [më shumë]
Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel Shtëpia gjendet në Emshir afër Hotel Nartel dhe ka pozitë të m [më shumë]
5 2 500.00 m2detajet
Me qira

Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, a...

700 € /Muaj
Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, afër rrugës C Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, [më shumë]
Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, afër rrugës C Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C. Shtëpia ës [më shumë]
4 2 290.00 m2detajet
Me qira

Shtëpi 280 m² me #QIRA, në Veternik, në lagj...

750 € /Muaj
Shtëpi 280 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në [më shumë]
Shtëpi 280 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Vete [më shumë]
3 3 280.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku