Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

1,700 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 22 Tetor, 2021
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 310.00 m2

Përshkrimi

Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe totale prej 310 m² . Në katin e parë është një dhomë dite, një kuzhinë me një zonë ngrënie dhe një tualet. Në katin e dytë ndodhen 4 dhoma gjumi dhe një dhomë për pastrim të rrobave .Bodrumi është i ndarë në tre hapësira të përshtatshme për larjen / hekurosjen e rrobave, ruajtjen dhe një dhomë të mundshme fitnesi ose lojërash. Shtëpia është në një pjesë shumë të qetë të lagjes.Lagjja është e njohur për infrastrukturë të plotë sipas standardeve ndërkombëtare me të gjitha shërbimet.

Renditja e shtëpisë:

PODRUMI :

♦️ Utiliti

♦️ Depo

♦️ WC

 

KATI 1 :

♦️ Sallon

♦️ Kuzhinë me tryezë

♦️ Dhomë e ndejës

♦️  Banjo

 

KATI 2 :

♦️ 4 Dhoma gjumi (banjo dhe dhoma të garderobës)

♦️1 Dhomë për pastrim të rrobave etj.

ID e pronës: 21139
Çmimi: 1,700 € /Muaj
Sipërfaqja: 310.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Oxhak
Parking privat
Parking publik
Rrethojë

Postime të ngjajshme

Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MI...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit [më shumë]
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit dhe MINIMAX. Shtëpia  pos [më shumë]
3 2 350.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C...

600 € / Muaji
Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, [më shumë]
Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C në Prishtin [më shumë]
200.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër ko...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, [më shumë]
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, afër kolegjit Rezonanca d [më shumë]
4 3 210.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë, ...

600 € / Muaj
Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë me të gjitha shpenzimet Shtëpia gjendet në Vela [më shumë]
Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë me të gjitha shpenzimet Shtëpia gjendet në Velani dhe ka pamje nga parku [më shumë]
2 1 140.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku