Shtëpi 299.8 m² në #SHITJE në Royal Green Residence

1,200 € /m²
Preferuar
Your search results
Ekskluzive
Fletë poseduese

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 8 Shkurt, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 299.80 m2

Description

Shtëpi 299.8 m² në #SHITJE në Royal Green Residence

Për ata Që Duan më të Mirën

Rrëzë parkut nacional të Zllatarit dhe në breg të liqenit të Badovcit në lartësinë mbidetare deri në 800 metra, lagja Royal Green Residence, përbën lokacionin më elitar në kryeqendër.

I rrethuar me gjelbërim malor, i prekur nga freskia e liqenit, në një lokacion me jerrtësi të lehtë, i rrahur nga rrezet e diellit që nga lindja e deri në perëndim, Royal Green Residence paraqet pjesën më relaksuese dhe më ajrin më të pastër në vend.

Planimetria e përdheses – 116.58 m²

1. Qendrimi ditor
2. Tryezaria
3. Kuzhina
4. Depo
5. Parabanjo
6. WC
7. Erëmbrojtësi
8. Loxha
9. Garazha
10. Komunikimi vertikal
12. Terasa

Planimetria e katit të parë – 108.51  m²

1. Dhomë fjetje
2. Garderoba
3. Banjo e dhomës
4. Terasa
5. Dhomë fjetje
6. Dhomë fjetje
7. Utiliti
8. Korridori
9. Komunikimi vertikal
10.Banjo

Planimetria e bodrumit – 35.92 m²

1. Hapsire pune
2. Hapesire pushimi
3. Komunikimi vertikal

Planimetria e nënkulmit – 38.80 m²

1. Bodrumi
2. Komunikimi vertikal

Detaje tjera me rëndësi:

♦️ 24/7 Sigurim

♦️ Parking

♦️ Infrastrukture Moderne

♦️ Qendra Mjekesore

♦️ Rrjetet

♦️ Pamje te Veçanta

♦️ Kopshti për Fëmijë

♦️ Rekreacion

 

ID e pronës: 19344
Çmimi: 1,200 € /m²
Sipërfaqja: 299.80 m2
Sipërfaqja e parcellës: 311.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Garazh
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
Tarracë

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje

Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali

200,000 €
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së R ...
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së Re. Sipërfaqja e truallit ...
3 2 190.00 m2detajet
Në shitje
Ekskluzive

Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri)

310,000 €
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Sht ...
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Shtëpia ka 380m2 me dy hymje ...
6 6 380.00 m2detajet

Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”...

260,000 €
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagj ...
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagjën “Marigona 2”. Sipërfaq ...
3 3 240.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina...

330,000 €
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta ...
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta Tashko”  (ish lagja “Jani ...
4 3 310.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate