Më shumë detaje +
Më shumë detaje +
we found 0 results

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Preferuar
Your search results
TOP

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 13 Maj, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 244.00 m2

Description

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në një hapësirë prej 244m2 prej të cilave 40m2 janë të dedikuara për bodrum. Me planifikimin e menduar deri në detaje, shtëpitë janë një prej zgjedhjeve të ofruara për vendbanimin tuaj perfekt.  Çdo detaj arkitektonik i këtyre shtëpive është menduar në përputhje me nevojat tuaja dhe duke u bazuar në konceptin harmonik mes infrastrukturës moderne dhe natyrës. Materialet e ndërtimit janë përzgjedhur me kujdes, duke filluar nga fasada e jashtme me tulla, granit dhe mermer, deri te izolimi akustik, që ju siguron ngrohje në dimër dhe freski gjatë verës. Hapësirat janë të dizajnuara sipas kërkesave të klientëve tanë. Brenda shtëpisë janë konceptuar me kujdes ambientet për qëndrim ditor, kuzhinë dhe tryezari, dhoma të fjetjes me banjo të veçanta si dhe pamje panoramike në të gjitha nivelet e banimit.

 

Planimetria e shtëpisë

Bodrumi

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ Utiliti

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

Suteren + Përdhesë

♦️ 2 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

Meskat + Kati 1

♦️ 4 Dhoma gjumi (2 dhoma janë me banjo)

♦️ 1 Banjo

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22302
Sipërfaqja: 244.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Fletë poseduese
Kopsht
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik
Rrethojë
Sigurim 24h
Tarracë

Postime të ngjajshme

Në shitje

Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali

200,000 €
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së R ...
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së Re. Sipërfaqja e truallit ...
3 2 190.00 m2detajet
Në shitje
Ekskluzive

Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri)

310,000 €
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Sht ...
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Shtëpia ka 380m2 me dy hymje ...
6 6 380.00 m2detajet

Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”...

260,000 €
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagj ...
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagjën “Marigona 2”. Sipërfaq ...
3 3 240.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina...

330,000 €
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta ...
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta Tashko”  (ish lagja “Jani ...
4 3 310.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate