Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e Trimave

185,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 2 Nëntor, 2021
  • 2 Banjo
  • 240.00 m2

Description

Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e trimave

Shtpëpia gjendet në rrugën 27 Nëntori në lagjen Kodra e trimave. Sipërfaqja e truallit është 9.5 ari ndërsa shtëpia 240m2. Shtëpia është e pajisur me fletë poseduese.

Renditja e shtëpisë:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 6 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 19527
Çmimi: 185,000 €
Sipërfaqja: 240.00 m2
Sipërfaqja e parcellës: 950.00 m2
Dhoma: 6
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Fletë poseduese
Garazh
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

E shitur
TOP

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në n ...
Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në një hapësirë prej 244m2 pr ...
4 4 244.00 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim
Fletë poseduese

Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës...

150,000 €
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës Shtëpia gje ...
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës Shtëpia gjenden në rrugën Faton Shab ...
3 2 161.00 m2detajet

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #L...

500,000 €
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rreth ...
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shum ...
3 2 350.00 m2detajet
E shitur
Ekskluzive
Fletë poseduese

Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Resi...

1,160 € /m²
Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence Për ata Që Duan më të Mirën Rrëzë parkut ...
Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence Për ata Që Duan më të Mirën Rrëzë parkut nacional të Zllatarit dh ...
4 2 164.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate