Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik

260,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Prill, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 240.00 m2

Description

Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik

Shtëpia ndodhet në Veternik në lagjën “Marigona 2”. Sipërfaqja e truallit është 5.47 Ari. Shtëpia është e ndërtuar me kualitet të lartë dhe arkitekturë moderne të stilit amerikan e cila është 1 katëshe me mundesi zgjërimi në më shumë kate.

Me rëndësi: Shtëpia shitet e pa mobiluar.

Planimetria e shtëpisë:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Garazhë

♦️ 1 Wc

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

 

ID e pronës: 22100
Çmimi: 260,000 €
Sipërfaqja: 240.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Kopsht
Parking privat
Rrethojë

Postime të ngjajshme

Në shitje

Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali

200,000 €
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së R ...
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së Re. Sipërfaqja e truallit ...
3 2 190.00 m2detajet
Në shitje
Ekskluzive

Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri)

310,000 €
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Sht ...
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Shtëpia ka 380m2 me dy hymje ...
6 6 380.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina...

330,000 €
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta ...
Shtëpi 310 m² në #SHITJE, ish lagjja “Janina”, Veternik. Shtëpia gjendet në lagjën “Tefta Tashko”  (ish lagja “Jani ...
4 3 310.00 m2detajet
Në shitje
Fletë poseduese

Shtëpi 233.63m² në #SHITJE, në Bërnicë, Chel...

1,100 € / m²
Shtëpi 233.63m² në #SHITJE, në Bërnicë, Chelsea Point Shitet shtëpia me sipërfaqe totale p ...
Shtëpi 233.63m² në #SHITJE, në Bërnicë, Chelsea Point Shitet shtëpia me sipërfaqe totale prej 233.63m² dhe bodrum m ...
4 3 233.63 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate