Shtëpi 240 m² me #QIRA, në Veternik, në lagjen Marigona 2

750 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 18 Mars, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 240.00 m2

Description

Shtëpi 240 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Veternik, afër BAU Market. Shtëpia ka në afërsi dyqanet, qendrat kryesore të shoppingut dhe shumë klinika private. Shtëpia posedon sistem të ngrohjes me energji elektrike. Shtëpia është e mobiluar

Planimetria e përdhesës:

♦️ 1 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të parë:

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 1 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20691
Çmimi: 750 € /Muaj
Sipërfaqja: 240.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Oxhak
Rrethojë
Tarracë
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjet...

2,000 € / Muaj
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përball ...
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përballë objekti të Mjekësisë së ...
7 3 450.00 m2detajet

Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hote...

2,200 € /Muaj
Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel Shtëpia gjendet në Emshir afër Hotel ...
Shtëpi 500 m² me #QIRA, në Emshir, afër Hotel Nartel Shtëpia gjendet në Emshir afër Hotel Nartel dhe ka pozitë të m ...
5 2 500.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate