Shtëpi 233.63m² në #SHITJE, në Bërnicë, Chelsea Point

1,100 € / m²
Preferuar
Your search results
Fletë poseduese

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Shkurt, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 233.63 m2

Description

Shtëpi 233.63m² në #SHITJE, në Bërnicë, Chelsea Point

Shitet shtëpia me sipërfaqe totale prej 233.63m² dhe bodrum me sipërfaqe 16m².  Shtëpia ndodhet në Bërnica Park,vetëm 7 minuta larg qendrës së Prishtinës, dhe është i rrethuar nga natyra e fshatit dhe ajri i pastër. Ky projekt ekskluziv i shtëpive të stilit Regency është i pari i tillë në tërë Ballkanin.

Renditja e shtëpisë:

Bodrum:

♦️ Garazha

♦️ Depo

♦️ Utiliti

 

KATI 1 :

♦️ Sallon

♦️ Kuzhinë me tryezë

♦️ Dhomë gjumi me banjo

 

KATI 2 :

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ Banjo

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21581
Çmimi: 1,100 € / m²
Sipërfaqja: 233.63 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
Fletë poseduese
Kopsht
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik
Rrethojë

Postime të ngjajshme

Në shitje
TOP

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në n ...
Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në një hapësirë prej 244m2 pr ...
4 4 244.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali

200,000 €
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së R ...
Shtëpi 190m² në #SHITJE, Hajvali Shtëpia gjendet në hyrje te Hajvalisë, afër Gjykatës së Re. Sipërfaqja e truallit ...
3 2 190.00 m2detajet
Në shitje
Ekskluzive

Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri)

310,000 €
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Sht ...
Shtëpi 380m² në #SHITJE, Emshir (Kalabri) Shtëpia gjendet ne lagjen Emshir (Kalabri).  Shtëpia ka 380m2 me dy hymje ...
6 6 380.00 m2detajet

Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”...

260,000 €
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagj ...
Shtëpi 240m² në #SHITJE, lagjja “Marigona 2”, Veternik Shtëpia ndodhet në Veternik në lagjën “Marigona 2”. Sipërfaq ...
3 3 240.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate