Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca

1,200 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 3 Gusht, 2021
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 210.00 m2

Description

Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca

Shtëpia gjendet në Veternik, afër kolegjit Rezonanca dhe BAU Market. Shtëpia ka në afërsi dyqanet, qendrat kryesore të shoppingut dhe shumë klinika private. Shtëpia posedon sistem të ngrohjes me energji elektrike. Shtëpia posedon edhe një rezervuar dhe një pus shtesë për ujitje të oborrit. Shtëpia mund të lëshohet me qira (me dhe pa mobilje)*

Planimetria e katit të parë:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

♦️ 1 Garazhë

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 4 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

♦️ 2 Ballkona

 

 

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20738
Çmimi: 1,200 € /Muaj
Sipërfaqja: 210.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Re...

1,700 € /Muaj
Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Res ...
Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe t ...
4 3 310.00 m2detajet

Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MI...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit ...
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit dhe MINIMAX. Shtëpia  pos ...
3 2 350.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C...

600 € / Muaji
Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, ...
Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C në Prishtin ...
200.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, a...

700 € /Muaj
Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, afër rrugës C Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, ...
Shtëpi 290 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, afër rrugës C Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C. Shtëpia ës ...
4 2 290.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate