Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë

600 € / Muaji
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 22 Tetor, 2021
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë

Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C në Prishtinë. Shtëpia është afër marketit Super Viva dhe 3 minuta nga qendra tregtare Royal Mall. Shtëpia ka sipërfaqe totale prej 200m² dhe hapësirë gjelbëruese rreth 3 ari. Shtëpia posedon sistem të ngrohjes me pelet. Shtëpia mund të lëshohet me qira për destinime të ndryshme si shtëpi banimi apo edhe qerdhe për fëmijë.

Planimetria e bodrumit:

♦️ 1 hapësirë për nxemje qendrore

♦️ 2 hapësira për shumë qëllime

Planimetria e katit të parë:

♦️ 1 Dhomë e ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Banjo

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Garazhë

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Hapësirë për kulm

Qyteti:
Lagjja: , ,
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20960
Çmimi: 600 € / Muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
Tarracë
TV

Agjentët tjerë

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Postime të ngjajshme

Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Re...

1,700 € /Muaj
Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Res [më shumë]
Shtëpi 310m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe t [më shumë]
4 3 310.00 m2detajet

Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MI...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit [më shumë]
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit dhe MINIMAX. Shtëpia  pos [më shumë]
3 2 350.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër ko...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, [më shumë]
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, afër kolegjit Rezonanca d [më shumë]
4 3 210.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë, ...

600 € / Muaj
Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë me të gjitha shpenzimet Shtëpia gjendet në Vela [më shumë]
Shtëpi 140m² me #QIRA në Velani, Prishtinë me të gjitha shpenzimet Shtëpia gjendet në Velani dhe ka pamje nga parku [më shumë]
2 1 140.00 m2detajet

Valmir Sadiku

CEO

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Valmir Sadiku