Shtëpi 219 m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

1,200 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 3 Banjo
  • 219.00 m2

Përshkrimi

Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe totale prej 174 m² dhe podrum 45 m². Në katin e parë është një dhomë dite, një kuzhinë me një zonë ngrënie dhe një tualet. Në katin e dytë ndodhen 2 dhoma gjumi Bodrumi është i ndarë në tre hapësira të përshtatshme për larjen / hekurosjen e rrobave, ruajtjen dhe një dhomë të mundshme fitnesi ose lojërash. Shtëpia është në një pjesë shumë të qetë të lagjes.Lagjja është e njohur për infrastrukturë të plotë sipas standardeve ndërkombëtare me të gjitha shërbimet.

Renditja e shtëpisë:

PODRUMI :

♦️ Utiliti

♦️ Kuzhinë

♦️ Depo

♦️ WC

 

KATI 1 :

♦️ Sallon

♦️ Kuzhinë me tryezë

♦️ Dhomë e ndejës

♦️  Banjo

 

KATI 2 :

♦️ 2 Dhoma gjumi (banjo dhe dhoma të garderobës)

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

 

ID e pronës: 21089
Çmimi: 1,200 €
Sipërfaqja: 219.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Alarm
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Fletë poseduese
Garazh
Internet
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Parking publik
Rrethojë
Tarracë
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate