Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence

1,160 € /m²
Preferuar
Your search results
Ekskluzive
Fletë poseduese

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 5 Maj, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 164.00 m2

Description

Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence

Për ata Që Duan më të Mirën

Rrëzë parkut nacional të Zllatarit dhe në breg të liqenit të Badovcit në lartësinë mbidetare deri në 800 metra, lagja Royal Green Residence, përbën lokacionin më elitar në kryeqendër.

I rrethuar me gjelbërim malor, i prekur nga freskia e liqenit, në një lokacion me jerrtësi të lehtë, i rrahur nga rrezet e diellit që nga lindja e deri në perëndim, Royal Green Residence paraqet pjesën më relaksuese dhe më ajrin më të pastër në vend.

Planimetria e përdheses – 71.58 m²

1. Qëndrimi ditor
2. Tryezaria
3. Kuzhina
4. WC
5. Korridori
6. Erëmbrojtësi
7. Komunikimi vertikal

Planimetria e katit të parë – 72.58m²

1. Dhomë fjetje
2. Garderoba
3. Ballkoni
4. Dhomë fjetje
5. Dhomë fjetje
6. Banjo
7. Korridori
8. Komunikimi vertikal

Planimetria e nënkulmit – 19.81 m²

1. Hapsira e punes
2. Ambient ndenje
3. Komunikimi vertikal

Detaje tjera me rëndësi:

♦️ 24/7 Sigurim

♦️ Parking

♦️ Infrastrukture Moderne

♦️ Qendra Mjekesore

♦️ Rrjetet

♦️ Pamje te Veçanta

♦️ Kopshti për Fëmijë

♦️ Rekreacion

 

ID e pronës: 19335
Çmimi: 1,160 € /m²
Sipërfaqja: 164.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Fletë poseduese
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Parking publik
Rrethojë

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

E shitur
TOP

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në n ...
Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në një hapësirë prej 244m2 pr ...
4 4 244.00 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim
Fletë poseduese

Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës...

150,000 €
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës Shtëpia gje ...
Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës Shtëpia gjenden në rrugën Faton Shab ...
3 2 161.00 m2detajet

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #L...

500,000 €
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rreth ...
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shum ...
3 2 350.00 m2detajet

Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, K...

185,000 €
Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e trimave Shtpëpia gjendet në rrugën 27 N ...
Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e trimave Shtpëpia gjendet në rrugën 27 Nëntori në lagjen Kodra e ...
2 240.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate