Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës

150,000 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim
Fletë poseduese

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 5 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 161.00 m2

Description

Shtëpi 161m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C dhe A, me certifikatë të pronës

Shtëpia gjenden në rrugën Faton Shabani, Mati 1 apo ndryshe njihet si rruga E dhe ka dalje të shpejtë në rrugën A dhe në rrugën C. Shtëpia ka sipërfaqe totale të banimit prej 161m² dhe shtrihet në truall me sipërfaqe prej 2 Ari. Shtëpia është e legalizuar dhe është e gatshme për banim.

Planimetria e përdhesës:

♦️ 1 Dhoma të ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të parë:

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Planimetria e katit të dytë:

♦️ 1 Dhomë

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20821
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 161.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
Fletë poseduese
Garazh
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Rrethojë
Shtëpi e legalizuar
Tarracë

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

E shitur
TOP

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill

Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në n ...
Shtëpi 244m² në #SHITJE, Marigona Hill Ky model i shtëpisë në varg është i organizuar në një hapësirë prej 244m2 pr ...
4 4 244.00 m2detajet

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #L...

500,000 €
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rreth ...
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shum ...
3 2 350.00 m2detajet

Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, K...

185,000 €
Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e trimave Shtpëpia gjendet në rrugën 27 N ...
Shtëpi 240m² në #SHITJE, rruga 27 Nëntori, Kodra e trimave Shtpëpia gjendet në rrugën 27 Nëntori në lagjen Kodra e ...
2 240.00 m2detajet
E shitur
Ekskluzive
Fletë poseduese

Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Resi...

1,160 € /m²
Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence Për ata Që Duan më të Mirën Rrëzë parkut ...
Shtëpi 164 m² në #SHITJE në Royal Green Residence Për ata Që Duan më të Mirën Rrëzë parkut nacional të Zllatarit dh ...
4 2 164.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate