Shtëpi 137 m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

800 € /muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 2 Shtator, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 137.00 m2

Description

Shtëpi 137 m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe totale prej 137 m² dhe podrum 40 m². Në katin e parë është një dhomë dite, një kuzhinë me një zonë ngrënie dhe një tualet. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma gjumi (2 dhoma të mobiluara me krevate dopio, njëra me dollap), 1 banjo (me vaskë) dhe 1 ballkon. Bodrumi është i ndarë në tre hapësira të përshtatshme për larjen / hekurosjen e rrobave, ruajtjen dhe një dhomë të mundshme fitnesi ose lojërash. Shtëpia është në një pjesë shumë të qetë të lagjes, në një rrugë pa krye. Afër është një shesh me lojëra. Lagjja është e njohur për infrastrukturë të plotë sipas standardeve ndërkombëtare me të gjitha shërbimet.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20627
Çmimi: 800 € /muaj
Sipërfaqja: 137.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Enëlarëse
Garazh
Internet
Kondicioner
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking privat
Rrethojë
Tarracë
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Shtëpi 219 m² me #QIRA, në lagjen Marigona R...

1,200 €
Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Res ...
Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe t ...
3 219.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate