#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim

920€ m²
Favorite
Your search results
TOP

Overview

  • Updated On:
  • 6 Nëntor, 2021

Përshkrimi

#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim

Banesat gjendet në objektet e “Scandinavian Construction”, në lagjen “Mati 1” në rrugën “Faton Shabani” apo ndryshe e njohur si rruga “E” e cila ndërlidhë rrugën “C” dhe rrugën “A”.

Banesat janë të gatshme për banim dhe janë të mobiluara. Secila banesë është e pajisur edhe kondicioner.

Shiko lokacioni këtu: https://goo.gl/maps/CFBf98KfnNsCir6f7

Banesa 1:

Sipërfaqja: 59m²

Kati: 1

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Banesa 2:

Sipërfaqja: 65m²

Kati: 1

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Banesa 3:

Sipërfaqja: 86m²

Kati: 3

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

 

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

Property Id : 21310
Other Features
Ashensor
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Kondicioner
Ngrohje qendrore

Other Agents

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Similar Listings

Në shitje

Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

73,100 €
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa nd [more]
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe [more]
2 1 86.00 m2details
Në shitje

Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

83,300 €
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [more]
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [more]
3 1 98.00 m2details

Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

72,900 €
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [more]
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [more]
2 2 81.00 m2details

Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rr...

104,490 €
Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valon [more]
Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mat [more]
3 2 116.10 m2details

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Contact Me

[contact-form-7 id="18906" title="Contact form 1"]

Compare Listings

Ruby Real Estate