Objekt 400 m² me #QIRA, në lagjen Pejton

5,000 € / Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 4 Tetor, 2021
  • 11 Banjo
  • 400.00 m2

Përshkrimi

Objekt 400 m² me #QIRA, në lagjen Pejton

Lëshohet objekti me qira në lagjen Pejton në Prishtinë me sipërfaqe totale 400 m².  Objekti posedon tri kate sipas renditjes në vijim:

Renditja e përdhesës:

♦️ 4 Zyre

♦️ 1 Kuzhinë

♦️ Depo

♦️ 2 Banjo

Renditja e katit 1

♦️ 7 Zyre

♦️ 2 Banjo

♦️ Depo

Renditja e katit 2

♦️ 2 Zyre

Objekti posedon hapësirë gjelbruese dhe një hapësirë prej gjashtë parkingjeve.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 19642
Çmimi: 5,000 € / Muaj
Sipërfaqja: 400.00 m2
Dhoma: 18
Banjo: 11
Karakteristikat të tjera
Alarm
Ballkon
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Kopsht
Ngrohje qendrore
Oxhak
Parking privat
Parking publik
Rrethojë
Tarracë

Agjentët tjerë

Krenare Mexhuani

Agjente e shitjes

Postime të ngjajshme

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale ...

6,400 € /Muaj
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë [më shumë]
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Gro [më shumë]
1,500.00 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet
Me qira

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t [më shumë]
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i [më shumë]
1 45.00 m2detajet

Lokal 170 m² + 190 m² terasë me #QIRA, afër ...

1,500 € /Muaj
Lokal 170 m² + 190 m² terasë me #QIRA, afër sallës 1 Tetori, ish Davidoff, Prishtinë Lokal [më shumë]
Lokal 170 m² + 190 m² terasë me #QIRA, afër sallës 1 Tetori, ish Davidoff, Prishtinë Lokali gjendet afër sallës 1 T [më shumë]
170.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku