Lokal 92m² me #QIRA, mbrapa Rrugës B & Royal Mall

750 € / Muaji
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 26 Mars, 2022
  • 1 Banjo
  • 92.00 m2

Description

Lokal 92m² me #QIRA, mbrapa Rrugës B & Royal Mall

Lokali gjendet në kompleksin e ndertuar nga VG Construction dhe ka dalje direkt tek rreth rotullimi që lidhë rrugën C dhe B. Lokali ka një pamje shumë të mirë dhe mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme. Lokali posedon nxemje qendrore të lidhur me TermoKos.

Renditja e lokalit:

♦️ 1 Hapësirë e mëdha pune

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21982
Çmimi: 750 € / Muaji
Sipërfaqja: 92.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Depo
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik
Tarracë

Postime të ngjajshme

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjet...

2,000 € / Muaj
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përball ...
Shtëpi 450 m² me #QIRA, afër Komunës së Vjetër, Tophane Shtëpia gjendet në Tophane përballë objekti të Mjekësisë së ...
7 3 450.00 m2detajet

Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Em...

7 € / m²
Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Emshir Lokali gjendet në rrugën Nebi Gashi, afër ...
Lokal 200 m² me #QIRA, afër Hotel Nartel, Emshir Lokali gjendet në rrugën Nebi Gashi, afër “Hotel Nartel̶ ...
2 200.00 m2detajet

Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri)

450 € / Muaji
Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri) Lokali gjendet në Emshir, afër stacionit të autobus ...
Lokal 70 m² me #QIRA, Emshir (Kalabri) Lokali gjendet në Emshir, afër stacionit të autobusëve tek restauranti Belle ...
1 70.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate