Lokal 100 m² me #QIRA, në Dragodan, afër Komunës së Re

700 € /muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 2 Nëntor, 2021
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Lokal 100 m² me #QIRA, në Dragodan, afër Komunës së Re

Lokali gjendet në Dragodan, afër Komunës së Re dhe Laboratorit Avicena. Lokali ka një sipërfaqe prej 100 m². Lokali posedon 3 hapësira të mjaftueshme për punë si dhe një WC. Lokali mund te shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme.

ID e pronës: 20273
Çmimi: 700 € /muaj
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ngrohje qendrore
Parking publik

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Me qira

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scand...

1,100 € /Muaj
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën [më shumë]
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani afër rrugës [më shumë]
4 209.00 m2detajet

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale ...

6,400 € /Muaj
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë [më shumë]
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Gro [më shumë]
1,500.00 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet
Me qira

Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër ...

280 € /Muaj
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet n [më shumë]
Lokal 72 m² me #Qira, në lagjen Mati1, afër SHFMU “Pavarësia” Lokali gjendet në pozitë të mirë për zhvi [më shumë]
1 72.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate