Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C, Mati 1, Objektet e Scandinavian Construction

1,100 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 5 Maj, 2022
  • 4 Banjo
  • 209.00 m2

Description

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C ,Mati 1, Objektet e Scandinavian Construction

Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, afër rrugës “Muharrem Fejza” dhe rrugës “Enver Maloku” apo ndryshe që njihet si rruga C. Lokali ka qasje direkt në rrugën kryesore. Pjesa përpara lokalit mund të shfrytëzohet si tarracë. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si : Market , Fitness , Call-Center , Depo Farmaceutike, Qerdhe , Restaurant etj .

Renditja e Lokalit:

♦️ 3 Hapësira të mëdha punuese

♦️ 4 Banjo

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21301
Çmimi: 1,100 € /Muaj
Sipërfaqja: 209.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 4
Karakteristikat të tjera
Depo
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

E lëshuar

Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i D...

350 € / Muaji
Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i Diellit. Lokali gjendet në Kompleksin Pika Excl ...
Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i Diellit. Lokali gjendet në Kompleksin Pika Exclusive te Xhambazët, Bregu ...
1 35.53 m2detajet
E lëshuar

Lokal 32m² me #QIRA, rruga Teodor Muzaka, Ma...

200 € / Muaji
Lokal 32m² me #QIRA, rruga Teodor Muzaka, Mati 1 Lokali gjendet në rrugën Teodor Muzaka, M ...
Lokal 32m² me #QIRA, rruga Teodor Muzaka, Mati 1 Lokali gjendet në rrugën Teodor Muzaka, Mati 1. Lokali ka një pamj ...
1 32.00 m2detajet

Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDEN...

650 € /Muaj
Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banes ...
Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banesat ndodhet në katin e dym ...
2 2 99.83 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga ...
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe ...
1 65.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate