Lokal 170 m² + 190 m² terasë me #QIRA, afër sallës 1 Tetori, ish Davidoff, Prishtinë

1,500 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 19 Nëntor, 2021
  • 170.00 m2

Përshkrimi

Lokal 170 m² + 190 m² terasë me #QIRA, afër sallës 1 Tetori, ish Davidoff, Prishtinë

Lokali gjendet afër sallës 1 Tetori, ish Davidoff, Prishtinë. Lokali ndodhet në pozitë me pamje ka pjesa e rrugës dhe është i përshtatshëm për veprimtari si :Sport Bar, Kafe, Shisha Bar, Zyrë etj.

Lokali posedon ventillim, kuzhinen, shankun, pikadon, terasen

Lokali mund të lëshohet me interier me çmim 2000Euro për muaj.

Lokali mund të lëshohet pa interier me çmim 1500Euro për muaj.

Lokali mund të lëshohet për zyre me çmim 1200Euro për muaj.

ID e pronës: 21128
Çmimi: 1,500 € /Muaj
Sipërfaqja: 170.00 m2
Karakteristikat të tjera
Depo
Enëlarëse
Internet
Kondicioner
Ngrohje qendrore
Parking publik
Tarracë
TV

Postime të ngjajshme

E lëshuar

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t [më shumë]
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i [më shumë]
1 45.00 m2detajet

Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Mer...

600 € /Muaj
Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokal 120m²  në Dragodan, ka poz [më shumë]
Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokal 120m²  në Dragodan, ka pozitë mjaftë të mirë për ve [më shumë]
1 120.00 m2detajet

Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Mer...

1,500 € /Muaj
Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokali gjindet në Dragodan , për [më shumë]
Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokali gjindet në Dragodan , përballë Meridian Expres dhe [më shumë]
1 270.00 m2detajet

Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan

1,100 € /Muaj
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX [më shumë]
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX. Lokali ndodhet në pjesë [më shumë]
1 160.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku