Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express

600 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Description

Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express

Lokal 120m²  në Dragodan, ka pozitë mjaftë të mirë për veprimtari si : sportbar, kafe, market, etj.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21061
Çmimi: 600 € /Muaj
Sipërfaqja: 120.00 m2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Kondicioner

Postime të ngjajshme

E lëshuar

Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i D...

350 € / Muaji
Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i Diellit. Lokali gjendet në Kompleksin Pika Excl ...
Lokal 35.53m² me #QIRA, Xhambazët, Bregu i Diellit. Lokali gjendet në Kompleksin Pika Exclusive te Xhambazët, Bregu ...
1 35.53 m2detajet

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C, Mati 1...

1,100 € /Muaj
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C ,Mati 1, Objektet e Scandinavian Construction Lokali ...
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C ,Mati 1, Objektet e Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton S ...
4 209.00 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga ...
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe ...
1 65.00 m2detajet
E lëshuar

Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane

400 € /Muaj
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit t ...
Lokal 45 m² me #QIRA, në lagjen Tophane Lokali gjendet në lagjen Tophane afër ish klubit të boksit. Lokali është i ...
1 45.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate