Lokal 110 m² me #QIRA, në rrugën “UÇK”, përball Parlamentit

1,250 € / Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 2 Nëntor, 2021
  • 2 Banjo

Përshkrimi

Lëshohet lokali me qira në  rrugën “UÇK”, përball Parlamentit. Lokali ka sipërfaqe totale prej 110 m² të cilat shtrihen në dy kate (Kati 1 & Kati 2)

Renditja kati i parë

♦️ 1 Zyre

♦️ 1 Banjo

Renditja kati i dytë

♦️ 1 Zyre

♦️ 1 Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Afghanistan
Hape në Google Maps
ID e pronës: 19727
Çmimi: 1,250 € / Muaj
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Kondicioner

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Me qira

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scand...

1,100 € /Muaj
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën [më shumë]
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani afër rrugës [më shumë]
4 209.00 m2detajet

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale ...

6,400 € /Muaj
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë [më shumë]
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Gro [më shumë]
1,500.00 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate