Lokal 107 m² në #SHITJE në Rrugën B

5,000 € / m²
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 1 Banjo
  • 107.00 m2

Përshkrimi

Lokal 107 m² në #SHITJE në Rrugën B

Lokali ka sipërfaqe totale prej 107 m², ka dalje direkt në rrugë B dhe gjendet në një pozitë shumë të përshtatshme. Aktualisht është i lëshuar me qira.

 

 

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

 

Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

www.ruby-ks.com

e-mail: info@ruby-ks.com

Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

ID e pronës: 21278
Çmimi: 5,000 € / m²
Sipërfaqja: 107.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ngrohje qendrore

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje
SUPER OFERTË

Lokal 130 m² në #SHITJE, mbrapa MAXI 24

1,150 € /m²
Lokal 130 m² në #SHITJE, afër Mamounia 3, mbrapa MAXI 24 Lokali gjendet mbrapa MAXI 24, af [më shumë]
Lokal 130 m² në #SHITJE, afër Mamounia 3, mbrapa MAXI 24 Lokali gjendet mbrapa MAXI 24, afër Mamounia 3 dhe afër rr [më shumë]
1 130.00 m2detajet
Në shitje

Lokal 23.46 m² në #SHITJE, në lagjen Dardani...

65,000 €
Lokal 23.46 m² në #SHITJE, në lagjen Dardania, Prishtinë. Lokali gjendet në rrugën “Ilaz K [më shumë]
Lokal 23.46 m² në #SHITJE, në lagjen Dardania, Prishtinë. Lokali gjendet në rrugën “Ilaz Kodra”, në Dardani afër sh [më shumë]
1 23.46 m2detajet
Me qira

Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te...

1,800 € / m²
Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te Prishtina Stars Lokali gjendet përballë banes [më shumë]
Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te Prishtina Stars Lokali gjendet përballë banesave të Prishtina Stars dh [më shumë]
1,500.00 m2detajet
Në shitje

Lokal 110m² në SHITJE në Aktash në IVY Resid...

5,000 € / m²
Lokal 110 m² në SHITJE në Aktash në IVY Residence Lokali gjendet në Prishtinë në lagjen Ak [më shumë]
Lokal 110 m² në SHITJE në Aktash në IVY Residence Lokali gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY R [më shumë]
1 110.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate