Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale afër Exlusive Group

6,400 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 1,500.00 m2

Përshkrimi

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group.

Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Group, zyret qendrore te MAXI-t. Depo-ja është e gatshme për shfrytëzim.

Depo-ja posedon ventilim, sistemin per n’xehje dhe sistemin per ftohje.

Depo-ja posedon 2 dyer për ngarkim dhe shkarkim të shleperave

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21172
Çmimi: 6,400 € /Muaj
Sipërfaqja: 1,500.00 m2
Karakteristikat të tjera
Depo

Postime të ngjajshme

Me qira

Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scand...

1,100 € /Muaj
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën [më shumë]
Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani afër rrugës [më shumë]
4 209.00 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restau [më shumë]
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born [më shumë]
1 60.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate