Banesë Luksoze 90m² me #QIRA, Linda Premium

550 € /Muaji
Preferuar
Your search results
Ekskluzive

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Mars, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 90.00 m2

Description

Banesë Luksoze 90m² me #QIRA, Linda Premium

Banesa gjendet në kompleksin Linda Premium Residence, në lagjen Prishtina e Re, 2min nga qendra tregtare Albi Mall dhe 5min nga qendra e qytetit. Banesa  ndodhet në katin e tretë. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe është e pajisur me nxemje qendrore, sistemin smart home dhe zërim të veçantë. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë të menaxhuara dhe mirëmbahen rregullishtë, duke përfshirë edhe pastrimin e brendshëm.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Me rëndësi:  Banesa lëshohet me qira për periudhë afatgjate (6 muaj e më shumë).

Karakteristika të kompleksit dhe banesës:

♦️ Hapësira të gjelbëruara si dhe kënde të lojërave për fëmijë

♦️ Furnizim me energji elektrike për hapësira të përbashkëta 24/h

♦️ Furnizim me ujë 24/h​

♦️ Vëzhgim me kamera 24/h

♦️ Dritare nga PVC, me 8 dhoma termike me 9 mure ndarse​

♦️ Objektet janë të pajisur me ashensor të cilësisë së lartë

♦️ Fshesa qëndrore, sistem vakum i instaluar në çdo banesë

♦️ Sistemi smart home/ shtëpi e mençur

♦️ Sistemi i sigurisë kundër zjarrit

♦️ Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtje me shtëpiak të dedikuar

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21618
Çmimi: 550 € /Muaji
Sipërfaqja: 90.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Alarm
Ashensor
Ballkon
Depo
E mobiluar
Enëlarëse
Kopsht
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik
TV

Postime të ngjajshme

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza

420 € / Muaji
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në la ...
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në lagjen Mati 1, tek Super Vi ...
3 2 109.00 m2detajet
Me qira
E gatshme për banim

Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës...

250 € /Muaji
Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë” Banesa gjende ...
Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë” Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati ...
2 2 71.00 m2detajet
Me qira

Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në ...

1,500 €
Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence Banesa gjendet në Prishtinë në l ...
Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksi ...
3 2 130.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate