Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence

1,500 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 23 Prill, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 130.00 m2

Description

Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence

Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence”. Kompleksi ndodhet shumë afër parkut të qytetit dhe ofron një ambient të sigurt dhe të shëndetshëm. Banesa ka sigurim 24h dhe ka sistemin “Smart Home”, ngrohje të lidhur me sistemin qëndror të qytetit Termokos si dhe alarm kundër zjarrit.

Me rëndësi: Në kuadër të banesës përfshihen edhe 2 Garazha.

Kati: 3

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi ( Njëra Master Bedroom)

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 2 Ballkona

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22227
Çmimi: 1,500 €
Sipërfaqja: 130.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
E mobiluar
Nxemje me Termokos
Parking privat
Sigurim 24h

Postime të ngjajshme

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza

420 € / Muaji
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në la ...
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në lagjen Mati 1, tek Super Vi ...
3 2 109.00 m2detajet
Me qira
E gatshme për banim

Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës...

250 € /Muaji
Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë” Banesa gjende ...
Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë” Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati ...
2 2 71.00 m2detajet
Me qira
E gatshme për banim

Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan

350 € /Muaji
Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në rrugën Eduard Lir në lagjen Dragodan. Ban ...
Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në rrugën Eduard Lir në lagjen Dragodan. Banesa është renovuar dhe e ...
2 2 96.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate