Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center, Qendër

290,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 6 Gusht, 2021
  • 202.00 m2

Përshkrimi

Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër

Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër . Banesa ndodhet në katin e shtatëmbëdhjetë dhe ka pamje mahnitëse .

Renditja e banesës:

♦️  Banesa është pa mure brenda dhe mund të rregullohet sipas dëshirës së blersit

Qyteti:
Lagjja: ,
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20596
Çmimi: 290,000 €
Sipërfaqja: 202.00 m2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë Luksoze Duplex 175m2 në SHITJE në Akt...

2,000 € / m2
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gat [më shumë]
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gatshme për banim. Kompleksi [më shumë]
4 3 175.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku