Banesë 94m² në #SHITJE, Kompleksi Leka, Rruga A

82,140 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 28 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 94.00 m2

Description

Banesë 94m² në #SHITJE, Kompleksi Leka, Rruga A

Banesa ndodhet në kompleksin LEKA i cili gjendet në Prishtinë, në lagjen Mati 1 në rrugën “Skënder Çeku” e cila ndodhet në afërsi të Shkollës “Pavarësia” dhe është projektuar të ketë qasje në rrugën “A”. Vendi i ndërtimit të këtij kompleksi është model edhe për qytetet tjera dhe shpërfaq kërkesat, dëshirën dhe nevojat e klientëve tanë për investime kapitale.

Banesa ndodhet në katin 4 dhe ka pamje nga lindja, perendimi dhe veri.

Me rëndësi: Në këtë çmim përfshihet edhe garazha.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Banjo

♦️  1 WC

♦️ 1 Ballkon

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21676
Çmimi: 82,140 €
Sipërfaqja: 94.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Ngrohje qendrore
Parking publik

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxher...

75,000 €
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxhe ...
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, Aktash. Banesa gjen ...
1 1 60.00 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme...

61,750 €
Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shab ...
Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, af ...
1 1 65.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 113.40 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, n...

88,450 €
Banesë 113.40 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Park Residence Banesa gjendet në lagjen Pris ...
Banesë 113.40 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Park Residence Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re në kompleksin ...
3 3 113.40 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 84m² në #SHITJE, afër Parkut të Gërmi...

42,000 €
Banesë 84m² në #SHITJE, afër Parkut të Gërmisë Banesa gjendet afër Parkut të Gërmisë në Pr ...
Banesë 84m² në #SHITJE, afër Parkut të Gërmisë Banesa gjendet afër Parkut të Gërmisë në Prishtinë. Banesa ndodhet n ...
2 1 84.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate