Banesë 90 m² me #QIRA,  në lagjen Britania Home, Fushë Kosovë

250 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 1 Tetor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 90.00 m2

Përshkrimi

Banesë 90 m² me #QIRA,  në lagjen Britania Home, Fushë Kosovë

Banesa gjendet në lagjen Britania Home, Fushë Kosovë. Banesat ndodhet në katin e parë dhe është e mobiluar.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21189
Çmimi: 250 € /Muaj
Sipërfaqja: 90.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Internet
Kondicioner
Ngrohje qendrore
Parking publik
TV

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku