Banesë 86m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim

79,100 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.00 m2

Përshkrimi

Banesë 86m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim

Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, afër rrugës “Muharrem Fejza” dhe rrugës “Enver Maloku” apo ndryshe që njihet si rruga C.

Banesa ndodhet në katin e tretë dhe është komplet e mobiluar.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Afghanistan
Hape në Google Maps
ID e pronës: 19276
Çmimi: 79,100 €
Sipërfaqja: 86.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking publik
TV

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

73,100 €
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa nd [më shumë]
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe [më shumë]
2 1 86.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

83,300 €
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [më shumë]
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [më shumë]
3 1 98.00 m2detajet
Në shitje
TOP

#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² ...

920€ m²
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme [më shumë]
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim Banesat gjende [më shumë]

Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

72,900 €
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 81.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate