Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

73,100 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 11 Nëntor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.00 m2

Përshkrimi

Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re.

Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe është e gatshme për banim.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21338
Çmimi: 73,100 €
Sipërfaqja: 86.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

83,300 €
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [më shumë]
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [më shumë]
3 1 98.00 m2detajet
Në shitje
TOP

#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² ...

920€ m²
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme [më shumë]
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim Banesat gjende [më shumë]

Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

72,900 €
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 81.00 m2detajet

Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rr...

104,490 €
Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valon [më shumë]
Banesë 116.10 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mat [më shumë]
3 2 116.10 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate