Banesë 85 m² me #QIRA, në rrugën B

400 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 1 Tetor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo

Përshkrimi

Banesë 85 m² me #QIRA, në rrugën B afër Viva Fresh Store.

Banesa gjendet në rrugën B tek Loriano. Banesat ndodhet në katin e katërt dhe është e mobiluar.

Në çmim përfshihet edhe GARAZHA

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21199
Çmimi: 400 € /Muaj
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Garazh
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking privat
Parking publik
TV

Postime të ngjajshme

Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C

320 € /Muaj
Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet afër rrugës C tek SCANDINAVIAN CONSTRU [më shumë]
Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet afër rrugës C tek SCANDINAVIAN CONSTRUCTION. Banesa ndodhet në [më shumë]
1 1 66.00 m2detajet
Me qira

Banesë 97.8 m² me #QIRA, në Nartel Center

670 € /Muaj
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pej [më shumë]
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pejton . Banesa ndodhet në k [më shumë]
2 1 97.80 m2detajet
Me qira

Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B

400 € /Muaj
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja [më shumë]
Zyrë 83.1 m² me #QIRA, në rrugën B Zyrë me qira në rrugën B afër Fivestar Fitness. Zyre-ja ndodhet në katin e dytë. [më shumë]
2 83.10 m2detajet
Me qira

Banesë 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qen...

850 € /Muaj
Banesë EKSLUZIVE 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, [më shumë]
Banesë EKSLUZIVE 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër. Banesa ndodhet n [më shumë]
2 2 102.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku