Banesë 84m² në #SHITJE, afër Parkut të Gërmisë

42,000 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 19 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 84.00 m2

Description

Banesë 84m² në #SHITJE, afër Parkut të Gërmisë

Banesa gjendet afër Parkut të Gërmisë në Prishtinë. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë për banim dhe ambient me gjelbërim dhe ajër të pastërt. Banesa gjendet në katin e tretë.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkona

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22362
Çmimi: 42,000 €
Sipërfaqja: 84.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ballkon
E gatshme për banim

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

55,380 €
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
1 1 63.65 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

100,400 €
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
3 2 115.40 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshm...

82,270 €
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Sha ...
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, a ...
2 1 86.60 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxher...

75,000 €
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxhe ...
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, Aktash. Banesa gjen ...
1 1 60.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate