Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re

70,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 30 Shtator, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 82.70 m2

Përshkrimi

Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re

Banesa gjendet në Park Residence, Prishtina e re . Banesat ndodhet në katin e shtatë dhe është e gatshme për banim ne muajin Shkurt 2022.

Banesa posedon 2 lifta, dhe ka pamje ne jug-lindje.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21184
Çmimi: 70,000 €
Sipërfaqja: 82.70 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrug...

80,730 €
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 89.70 m2detajet
Në shitje

Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër F...

101,650 €
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet [më shumë]
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbë [më shumë]
3 1 107.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtin...

85,000 €
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në l [më shumë]
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës [më shumë]
2 1 72.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagji...

105,800 €
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndod [më shumë]
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagj [më shumë]
2 2 96.19 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku