Më shumë detaje +
Më shumë detaje +
we found 0 results

Banesë 80.27 m² në #SHITJE, në lagjen Tophane, afër Shkollës Model

1,000 € / m²
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 12 Shkurt, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 80.27 m2

Description

Banesë 80.27 m² në #SHITJE, në lagjen Tophane, afër Shkollës Model

Banesa ndodhet në lagjen tophane, afër Shkollës fillore “Model” dhe asaj “Meto Bajraktari”. Banesa ka orientim jug-lindje dhe gjendet në katin trembëdhjetë.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 19825
Çmimi: 1,000 € / m²
Sipërfaqja: 80.27 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Parking publik
Rrethojë

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

E shitur
E gatshme për banim
SUPER OFERTË

Banesë 66.4 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, Mat...

50,470 €
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, Mati 1 Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në l ...
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, Mati 1 Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati 1” në rrugën ...
1 1 66.40 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re

104,000 €
Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në rrugën Beh ...
Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në rrugën Behar Begolli. Banesa ka pam ...
3 2 94.46 m2detajet

Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshih...

58,000 €
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshihet garazha) Banesa gjendet në objektin “Valoni ...
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshihet garazha) Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati 1” në ...
1 1 66.40 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prim...

88,200 €
Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në k ...
Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në kompleksin banesor Prime C ...
2 1 84.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate