Banesë 79m² në #SHITJE, rruga Dardania në Fushë Kosovë, e mobiluar

47,000 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 27 Janar, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 79.00 m2

Description

Banesë 79m² në #SHITJE, rruga Dardania në Fushë Kosovë, e mobiluar

Banesa gjendet në rrugën kryesore në Fushë Kosovë në kompleksin e banesave të ndërtuara nga Tregtia dhe shumë afër kopshtit “Bota Magjike” dhe shkollës “Mihal Grameno”

Banesa ndodhet në katin e katërt, është e mobiluar  dhe ka fletë poseduese.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20815
Çmimi: 47,000 €
Sipërfaqja: 79.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Fletë poseduese
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

E shitur
E gatshme për banim
Fletë poseduese

Banesë 110 m² në #SHITJE, Linda 6, Fushë Kos...

85,000 €
Banesë 110 m² në #SHITJE, Linda 6, Fushë Kosovë Banesa gjendet në objektin banesor Linda 6 ...
Banesë 110 m² në #SHITJE, Linda 6, Fushë Kosovë Banesa gjendet në objektin banesor Linda 6 të ndërtuar nga kompania ...
3 2 110.00 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

PentHouse 151.84m² në #SHITJE, Kompleksi Eli...

65,000 €
PentHouse 97.39m²+54.45 m² | në #SHITJE, Kompleksi Eliza, Fushë Kosovë PentHouse gjendet n ...
PentHouse 97.39m²+54.45 m² | në #SHITJE, Kompleksi Eliza, Fushë Kosovë PentHouse gjendet në rrugën Hamdi Grajçevci, ...
2 1 151.84 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 92m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania...

62,560 €
Banesë 92m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në rrugën Kuve ...
Banesë 92m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në rrugën Kuvendi i Lezhës në Fushë Kos ...
2 1 92.00 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 72m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania...

48,960 €
Banesë 72m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në rrugën Kuve ...
Banesë 72m² në #SHITJE, afër rrugës Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në rrugën Kuvendi i Lezhës në Fushë Kos ...
2 1 72.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate