Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë, e mobiluar

85,000 €
Preferuar
Your search results
SUPER OFERTË

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 72.00 m2

Përshkrimi

Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë

Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës. Banesa ka sipërfaqe totale prej 72 m² Bruto (60.11 NETO). Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qasje të lehtë për në qytet dhe ka fletë poseduese. Banesa ka tre ballkona, dy me pamje nga lindja dhe tjetri me pamje perëndimi.

Kati: 4

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

♦️ 3 Ballkona

ID e pronës: 20934
Çmimi: 85,000 €
Sipërfaqja: 72.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Fletë poseduese
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

73,100 €
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa nd [më shumë]
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe [më shumë]
2 1 86.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

83,300 €
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [më shumë]
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [më shumë]
3 1 98.00 m2detajet
Në shitje
TOP

#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² ...

920€ m²
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme [më shumë]
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim Banesat gjende [më shumë]

Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

72,900 €
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 81.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate